Jul. 28, 2017 - جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶

 

عنوان مقاله: پست جنجالی در رئال مادرید: دروازه‌بانی

نویسنده: خوزه فلیکس دیاز

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۱۴

پست جنجالی در رئال مادرید: دروازه‌بانی

اما در حالی که ناواس برای فصل آینده هم گزینه اصلی ایستادن درون دروازه رئال است، اولویت باشگاه این است که دروازه‌‎بانی آینده‎دار به خدمت گیرد تا برای فصل 19/2018 از آن استفاده کند. برای 18-2017 اما ناواس و کیکو کاسیا انتخاب‎های اول و دوم خواهند بود، اما بعد از آن است که تقویت ترکیب را شاهد خواهیم بود.

درباره دوناروما تقریبا قطعی شده که در این تابستان انتقالی در کار نخواهد بود. اخبار زیادی درباره او وجود دارد که جدیدترین آن مربوط به تمدید قرارداد با میلان است. البته به شرطی که اگر برای سال آینده تیم ایتالیایی نتواند راهی لیگ قهرمانان شود، رقم فسخ قرارداد او به طور خود به خود به 50 میلیون یورو کاهش پیدا می‌کند و این یعنی رئال و هر تیم دیگری توان خریدش را دارند. پیش از این هم گفته می‎شد که رئال قرار است او را بخرد و دوباره به طور قرضی به میلان بدهد و برای فصل بعد از این دروازه‌بان به طور ثابت در دروازه تیم خودش استفاده کند. حالا اما رئال تصمیم گرفته وارد جنگ با میلان نشود و صبر کند تا تکلیف فصل آینده این تیم مشخص شود. مخصوصا که خود دوناروما هم بی‌میل به پیوستن به رئال نیست و در صورتی که روسونری نتواند به لیگ قهرمانان برود کار رئال برای جذب او بسیار راحت‎تر خواهد بود.

کپا هم اخیرا در تیم ملی زیر 21 ساله‌های اسپانیا در رقابت‌های یورو زیر 21 ساله‌‎ها خوش درخشیده و توانسته توجه تیم‎های مطرح اروپا را به خود جلب کند. اما بیلبائو فعلا قصد ندارد پیشنهاداتی که برای او ارائه می‎شود را بررسی کند و برای ادامه کار در سن مامس روی او حساب باز کرده است.