Jul. 28, 2017 - جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶

 

تکلیف دربی آلمان فردا مشخص شود

(۱۳۹۶/۰۴/۲۰)

احتمال برگزاری استقلال- پرسپولیس در آزادی
تکلیف بازی دوستانه بین استقلال و پرسپولیس که قرار است در آلمان برگزار شود فردا مشخص می شود.

 پیش از این قرار بود دربی تهران برای اولین بار در خارج از کشور برگزار شود اما اتفاق هایی که در نشست گروه جی 20 در هامبورگ رخ داده است و تظاهراتی که در این شهر اتفاق افتاده است کمی برگزاری این بازی را پیچیده کرده است.


در حال حاضر باشگاه بیله فلد و البته فدراسیون فوتبال آلمان با برگزاری این بازی موافقت کرده اند اما برای نهایی شدن برگزاری دربی باید پلیس فدرال آلمان با برگزاری این بازی موافقت کند.


در واقع پلیس فدرال آلمان باید اجازه برگزاری این بازی را بدهد و البته تضمین بدهد که امنیت بازیکنان و کادرفنی دو تیم، هواداران حاضر در استادیوم و البته میهمان های این بازی را تامین کنند که قرار است آنها فردا به اسپانسر مشترک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر نهایی بدهند.


نکته جالب این است که در حال حاضر اسپانسر مشترک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس کارهای نهایی برگزاری این بازی را انجام داده است و تنها منتظر نهایی شدن آن هستند است. در صورتی که پلیس فدرال با برگزاری این بازی در کشور آلمان مخالفت کند این بازی به طور قطع در تهران و ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.


ورزش سه،شیرازی، نماینده اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در گفتگو با ورزش سه این خبر را تایید کرد و اعلام کرد که فردا تکلیف این بازی روشن می شود.