Jul. 28, 2017 - جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶

 

شرط جدید موناکو برای فروش امباپه به رئال مادرید

(۱۳۹۶/۰۴/۲۶)

باشگاه موناکو به رئال مادرید اعلام کرده است تنها در صورتی با پیوستن کیلیان امباپه به این تیم موافقت خواهد کرد که رئالی ها سرخیو آسنسیو را به عنوان بخشی از این قرارداد به موناکو بدهند .

 به نقل از Calciomercato ، نبرد برای خرید کیلیان امباپه مهاجم 18 ساله باشگاه موناکو کماکان ادامه دارد و این مهاجم مورد توجه بسیاری از تیمهای مطرح اروپایی از جمله رئال مادرید قرار گرفته است .

 

رئال مادرید در مورد خرید این بازیکن بسیار مستاصل شده است و تمامی پیشنهادات این تیم از سوی باشگاه فرانسوی رد شده است اما همچنان رقابت داغی بین پاری سن ژرمن و رئال برای خرید این بازیکن در جریان است . پاری سن ژرمن پیشنهاد 120 میلیون یورویی را برای خرید این بازیکن آماده کرده است اما با توجه به صحبتهای گذشته امباپه او تنها به پیوستن به رئال مادرید فکر می کند و از علاقه اش به کار کردن تحت هدایت زیدان بارها سخن به میان آورده است .

 

موناکو عجله ای برای فروش امباپه ندارد و کاملا به این موضوع واقف است که باشگاههای زیادی علاقه مند به امضای قرارداد با این بازیکن هستند . دون بالون امروز نوشت : موناکو از شرط جدیدش برای فروش امباپه پرده برداشته است و شرط جدید به این ترتیب است که رئال مادرید مارکو آسنسیو را به عنوان بخشی از قرارداد امباپه به موناکو بدهد و این پیشنهاد جدید رقم این قرارداد را تا مرز 150 میلیون یورو بالا خواهد برد . ورزش 11